- (29" i 30") J. Sowa x2

- 32" R. Świątoniowski

- 48" samobójcza

- 61" A. Kucha

Mecz zakończył się w 85 minucie !!!! Komisja Dyscypliny Podokręgu Piłki Nożnej w Rzeszowie zweryfikowała mecz walkowerem na korzyść Pogórza Husów z wynikiem 0:5.

SKANDAL SKANDAL I JESZCZE RAZ SKANDAL tak nie używając przekleństw można opisać bez mózgowe zachowanie zawodnika gospodarzy który przy wyniku 0:5 dla Pogórza Husów w 85 min meczu po otrzymaniu żółtej kartki nie mogąc pogodzić się z decyzją sędziego uderza go w twarz (z liścia) a sędziemu nie zostaje nic innego jak zakończyć mecz opisać wszystko w protokole i przekazać do rozpatrzenia przez Komisję Dyscyplinarną Związku.Po odgwizdaniu końca meczu wspomniany zawodnik wpada w furię i próbuje zacząć awanturę z naszymi zawodnikami, na szczęście nasi piłkarze zachowali spokój nie dając się sprowokować. Jeszcze przy szatniach ten sam zawodnik odgrażał się że przy następnej okazji połamie nam nogi a w szczególności trenerowi,ale po tym popisie jego wysokiej kultury osobistej i rozpatrzeniu przez Komisję Dyscyplinarną Związku następną okazję będzie miał raczej na PSP lub XBOX-ie bo za takie chamstwo kara powinna być bardzo ale to bardzo surowa. A zapewne dodatkowo ucierpi na tym klub i inni zawodnicy których w zaistniałej sytuacji z czysto ludzkiego odczucia mi żal. Sam mecz zapowiadał się na ciężką przeprawę gdyż drużyna gospodarzy od sześciu kolejek była niepokonana ale nie taki diabeł straszny jak go malują.Od samego początku przejmujemy inicjatywę na boisku pokazując miejscowym że z naszym Pogórzem w dniu dzisiejszym za dużo nie ugrają. Pierwsze akcje i już mamy sytuacje na objęcie prowadzenia ale tradycyjnie Kuba ustawia celownik i jest 1:0, ale jak Kuba ustawił celownik i odpalił to w minute prowadzimy 2:0 brawo Sówkins klasa, a jak nasze Pogórze odpali to ciężko je powstrzymać i dwie minuty po trafieniach Kuby rajd Mateusza Krupińskiego przerwany faulem w polu karnym wapno Radek i 3:0 od tego momentu frustracja gospodarzy rosła z minuty na minute a my dorzucamy jeszcze dwie bramki w 48 minucie Sówkins podawał wzdłuż bramki obrońcy próbując wybić piłkę wpadają na siebie piłka odbija się od nich i wtacza do bramki a obrońcy potrzebują pomocy masażysty. 61 min. znów Sówkins w roli głównej podanie do Artura i 5:0. A od 85 min Pogórze Bachórz SHOW. Na zakończenie mam tylko nadzieję że Komisja Dyscyplinarna Podkarpackiego ZPN zastosuje bardzo surowe kary aby takie sytuacje nie miały więcej już miejsca.

Opis meczu jak ostatnio przygotował Kiero drużyny Łukasz Szobak.