• autor: nasermater, 2014-04-14 13:45

Bramki:

- Świątoniowski R. (k)

- Sowa J. (głową)

Po bardzo dziwnym wręcz szalonym meczu, Pogórze wygrywa mecz z drużyną Orzeł Wysoka Łańcucka 2:1.Od początku spotkania , mimo że graliśmy bez Juvego,Pudziana,Artura Kuchy(praca w delegacji) oraz pauzującego za kartki trenera zarysowała się bardzo duża przewaga naszego zespołu,na bramkę gospodarzy sunęła akcja za akcją w tym około kilka 100% marnowane (w jaki sposób nie mam pojęcia) przez naszych zawodników. Zablokował się Kuba ( 2 poprzeczki , 3 słupki i kilka sam na sam) do tego Kamil,Piotrek Zięba,Radek niewykorzystane sytuacje sam na sam . ale gramy spokojnie pełna koncentracja, pierwsza grożna akcja piłka po strzale Kuby ląduje na poprzeczce i wystartował festiwal niewykorzystanych sytuacji naszego zespołu,do tego jedna jedyna grożna sytuacja gospodarzy i tylko Darek Styś wie jak to wybronił (interwencja klasa światowa) wreszcie nadeszła 31 min. rzut rożny , wrzutka i Kuba strzela głową a tam kapitan gospodarzy niczym klasowy libero w siatkówce podbija piłkę z linii (ale się wyciągnął ) i mamy wapno i czerwoną kartkę dla zawodnika gospodarzy.Rzut karny Radek i 1:0 mimo że sędzia przed samym strzałem przesunął mu piłkę. 12 minut póżniej i karny dla gospodarzy cooooooooooo ( Grzesiek wybija piłkę po kiksie Robsona gość wpada w niego nakładką mało nie łamie mu nogi krzyczy i sedzia niewzruszony, żółtko dla Grzśka) i mamy 1:1. Druga połowa i karuzela niewykorzystanych sytuacji,coraz większa nerwowość i poirytowanie . 80 minuta i trener mówi jestem pewny że Kuba się dziś przełamie (jak się póżniej okaże miał nosa),gramy dalej szukając swojej szansy ,90 minuta sędzia dolicza 4 minuty,90+1 zawodnik gospodarzy dostaje żółtko po chwili ten sam gość wymienia uprzejmości z Pawłem Bała kończąc kopnięciem naszego zawodnika i musi opuścić boisko,90+2 wrzutka Kuba dostawia głowę piłka odbija się od słupka i jeeeest gooooool naszą ławkę rezerwowych ogarnia euforia . 90+3 gospodarze pakują balona do bramki ale nasza obrona była czujna spalony, wznowienie i koniec. Podziękowania i pozdrowienia dla całej drużyny od Prezesa,Trenera i mojej skromnej osoby.

Opis meczu przygotowany przez Kierownika Drużyny Łukasza Szobaka.