B-klasa » Rzeszów III - Łańcut | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 83, wczoraj: 79
ogółem: 1 460 622
statystyki szczegółowe
Tabela
Lp. |
Nazwa drużyny |
Pkt. |
M. |
Br. |
1. |
Iskra Jawornik Polski |
63 |
26 |
69 - 24 |
2. |
Szarotka Rogóżno |
53 |
26 |
62 - 31 |
3. |
Pogórze Husów |
49 |
26 |
76 - 36 |
4. |
Galicja Chmielnik |
45 |
26 |
39 - 34 |
5. |
Markovia Markowa |
44 |
26 |
60 - 37 |
6. |
Orzeł Harta |
43 |
26 |
50 - 43 |
7. |
Głuchowianka Głuchów |
42 |
26 |
44 - 29 |
8. |
KS Wola Rafałowska |
37 |
26 |
57 - 64 |
9. |
Błażowianka II Błażowa |
34 |
26 |
41 - 48 |
10. |
Pogórze Bachórz |
29 |
26 |
45 - 46 |
11. |
Orzeł Wysoka Łańcucka |
28 |
26 |
37 - 54 |
12. |
Wenecjanka Lecka |
22 |
26 |
37 - 65 |
13. |
Szarotka Borek Nowy |
15 |
26 |
24 - 78 |
14. |
Zimowit II Rzeszów |
12 |
26 |
28 - 80 |
Bilans spotkań
Lp. |
Nazwa |
Pkt. |
M. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
POGÓRZE HUSÓW |
49 |
26 |
14 |
7 |
5 |
76 - 36 |
Wyniki Spotkań
Lp. |
Nazwy Drużyn |
Wynik |
1. |
POGÓRZE – NOWY BOREK |
2-0 |
2. |
ROGÓŻNO – POGÓRZE |
0-4 |
3. |
POGÓRZE - ZIMOWIT |
8-2 |
4. |
POGÓRZE – GŁUCHÓW |
3-3 |
5. |
ISKRA – POGÓRZE |
5-1 |
6. |
POGÓRZE - ORZEŁ H |
3-1 |
7. |
SZIK - POGÓRZE |
2-1 |
8. |
POGÓRZE – ORZEŁ W |
4-1 |
9. |
MARKOVIA – POGÓRZE |
0-4 |
10. |
POGÓRZE – GALICJA |
1-2 |
11. |
WENECJANKA – POGÓRZE |
2-6 |
12. |
POGÓRZE – BACHÓRZ |
5-0 |
13. |
BŁAŻOWIANKA - POGÓRZE |
1-1 |
14. |
NOWY BOREK – POGÓRZE |
0-0 |
15. |
POGÓRZE – ROGÓŻNO |
1-2 |
16. |
ZIMOWIT – POGÓRZE |
0-4 |
17. |
GŁUCHÓW - POGÓRZE |
0-0 |
18. |
POGÓRZE – ISKRA |
0-0 |
19. |
ORZEŁ H – POGÓRZE |
1-1 |
20. |
POGÓRZE – SZIK |
9-2 |
21. |
ORZEŁ W – POGÓRZE |
3-0 |
22. |
POGÓRZE - MARKOVIA |
2-2 |
23. |
GALICJA – POGÓRZE |
1-2 |
24. |
POGÓRZE – WENECJANKA |
5-2 |
25. |
BACHÓRZ – POGÓRZE |
2-3 |
26. |
POGÓRZE - BŁAŻOWIANKA |
6-2 |
Kadra
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Ilość meczy |
1. |
Tytoń Robert |
26 |
2. |
Kucha Artur |
26 |
3. |
Dulęba Dariusz |
26 |
4. |
Łyszczarz Rafał |
24 |
5. |
Podolec Mateusz |
23 |
6. |
Krupiński Mateusz |
23 |
7. |
Kuźniar Marcin |
22 |
8. |
Styś Dariusz |
21 |
9. |
Bembenik Marcin |
21 |
10. |
Wrona Mariusz |
20 |
11. |
Misztal Arkadiusz |
15 |
12. |
Król Mariusz |
14 |
13. |
Kuźma Dawid |
14 |
14. |
Podolec Marek |
12 |
15. |
Pacyna Sławomir |
12 |
16. |
Szylar Arkadiusz |
12 |
17. |
Bożek Sebastian |
9 |
18. |
Kucha Kamil |
9 |
19. |
Szobak Bartosz |
8 |
20. |
Szobak Łukasz |
6 |
21. |
Naróg Rafał |
6 |
22. |
Kapitowski Wojciech |
5 |
23. |
Kaszuba Piotr |
1 |
24. |
Cyganik Bartosz |
1 |
Strzelcy
Lp. |
Nazwisko i Imię |
Bramki |
1. |
Szylar Arkadiusz |
13 |
2. |
Krupiński Mateusz |
12 |
3. |
Kuźniar Marcin |
10 |
4. |
Łyszczarz Rafał |
7 |
5. |
Podolec Marek |
6 |
6. |
Kucha Artur |
6 |
7. |
Misztal Arkadiusz |
4 |
8. |
Kuźma Dawid |
3 |
9. |
Wrona Mariusz |
2 |
10. |
Tytoń Robert |
2 |
11. |
Szobak Łukasz |
2 |
12. |
Pacyna Sławomir |
2 |
13. |
Styś Dariusz |
1 |
14. |
Podolec Mateusz |
1 |
15. |
Naróg Rafał |
1 |
16. |
Dulęba Dariusz |
1 |
Zapraszamy chętną młodzież z rocznika 2001 i młodszych do udziału w treningach.
Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną w barwach Pogórza Husów!
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |